Cüneyt ALTUĞ | NTS
Cüneyt ALTUĞ
Kurumsal Finansman ve Danışmanlık Ortağı
cuneyt.altug@audit.com.tr

Cüneyt ALTUĞ

Cüneyt Altuğ, Ziraat Bankası’nda 15 yılı aşkın süre görev yapmış olup, müfettişlik, pazarlama müdürlüğü ve ticari şube yöneticiliği yaparak pek çok farklı alanda mesleki tecrübesini arttırmıştır.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, 2005 yılında Ziraat Bankası’nda 7 yıl müfettişlik yapmış olup, faaliyet gösteren tüm birimlerde denetim ve soruşturma işlemlerini gerçekleştirmiştir.

2012 yılında Bölge Pazarlama Müdürü olarak Ziraat Bankası'nda görevini sürdüren Altuğ, 2015 yılına kadar bölge yöneticiliğine bağlı şubelerin kredi tahsis işlemlerini gerçekleştirmiş olup, kredi ve mevduat fiyatları vb. işlemler üzerinde çalışmıştır. Genel Müdürlük politikaları doğrultusunda uygun lokasyonlarda şube açılışı yapmıştır.

2016 yılında Genel Müdürlük Pazarlama Bölüm müdürlüğüne yükselen Altuğ, bağlı koordinatörlüklerin ve ticari şubelerin kredi/mevduat fiyatlamalarının yanı sıra personel süreçlerini yönetmiştir.

Altuğ 2016’dan 2021 yılına kadar Ziraat Bankası Hadımköy Ticari Şube Yöneticiliği yapmış olup, yönettiği birimi İstanbul'un en büyüğü, Türkiye'nin en büyük 3. şubesi yapmayı başarmıştır.

Ağustos 2021 itibariyle NTS ailesine Kurumsal Finansman ve Danışmanlık Departmanı ortağı olarak katılmıştır.

25 YILLIK DENEYİM

Profesyonel Destek Talepleriniz İçin

+90 850 305 10 62