Şenol KOCAER | NTS
Şenol KOCAER
Hukuki Danışman / Yeminli Mali Müşavir
senol.kocaer@audit.com.tr

Şenol KOCAER

Şenol Kocaer, Rekabet Kurumunda 5 yıl süreyle Rekabet Uzmanı olarak görev almıştır. Sonrasında, Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulunda 10 yıl süreyle Hesap Uzmanı olarak çalışmıştır. Kamu kariyeri süresince seramik, hızlı tüketim ürünleri, içecek, tekstil, tarım, inşaat, otomotiv, sigorta, sağlık gibi farklı sektörlerden birçok şirketle ilgili soruşturma ve incelemerde görev almıştır.

15 yıllık kamu kariyerinden istifa ederek, avukatlık stajını tamamlaması sonrasında yaklaşık 5 yıl Egemenoğlu Hukuk Bürosu ve Deloitte İstanbul ofisinin Vergi&Hukuk departmanında özel sektör deneyimi kazanmıştır.

İstanbul Barosuna kayıtlı bir Avukat olarak ticaret, iş, vergi, rekabet, dış ticaret, yatırım, gümrük, kişisel verilerin korunması hukuku konularında uzmanlaşmıştır. Şirket kuruluşları, ana sözleşme hazırlanması, tadilleri ve tescil işlemleri, birleşme, devralma, bölünme ve tasfiye konularında Şirketler Hukuku ve Vergi Hukuku bakımından uzmandır.

Şenol Kocaer Lisans eğitimini  Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladıktan sonra  Viyana Ekonomi Üniversitesi’nde Uluslararası Vergi Hukuku alanında hukuk yüksek lisans programından derece almıştır.

Vergi, rekabet, birleşme & devralmalar hukuku alanlarında kitabı ve vergi, rekabet, kamu teşvikleri, ticaret, kişisel verilerin korunması gibi hukuk dallarında çok sayıda makalesi yayınlandı.

Avukatlık ruhsatı, YMM ruhsatı, SPK Bağımsız Denetçi belgesi gibi mesleki belgelere sahip olup, ileri derecede Ingilizce bilmektedir.

25 YILLIK DENEYİM

Profesyonel Destek Talepleriniz İçin

+90 850 305 10 62